Tadilatlarımız

Tadilatlar

Edremit inşaat firmaları içerisindeki en saygın ve seçkin firmalardan olan Özmen Yapı İnşaat Tadilat Hizmetleri, müşterilerine her konuda destek olmaktadır.

Edremit’te Tadilat İşleri Yapan Ustalar

Sadece Edremit ile sınırlı kalmayıp Burhaniye tadilat işleri, Havran tadilat işleri, Edremit tadilat işleri, Altınoluk tadilat işleri, Güre tadilat işleri, Ayvalık’ta tadilat ve ev bina onarımı asma tavan gergi tavan bölme duvar Sıhhi Tesisat baştan sona duvar içi ve dışı elektrik tesisatı hazırlanması gibi birçok işlerde Edremit’ten Çanakkale’ye ve Edremit’ten İzmir’e kadar hemen hemen tüm Türkiye il ve ilçelerinde tadilat hizmetleri vermektedir.

Yaptığımız tadilat işlerinde en kaliteli ürünler en iyi işçilik prensibi ile çalışarak hizmet sunmaktayız. Yine bölgemiz içi ve dışında boya badana, alçıpan duvar, mantolama, ısı yalıtım ve ses yalıtımı ile tüm tadilat işlerinizde en kaliteli işçilik ve en iyi malzemeleri müşterilere sunuyoruz.

Yaptığı işler ile birçok projeyi hayata dökerek, konforlu yaşam alanlarına çeviren Özmen Yapı İnşaat; Edremit’te en kaliteli yapı tasarımı ve mimari hizmetini de gerekli uzman personelleri ile sunmaktadır. İnşaat sektöründe önde gelen firmaların arasında  hiç durmadan büyüyerek kendini geliştiren, kendini geliştirdikçe daha iyi işler ortaya koyan firmamız, tadilat işlerinde de evlerinize mekanlarınıza gerekli hassasiyeti göstererek en iyi şekilde sizlere sunuyor.

Yaptığımız tadilatlar ev tadilatları, ofis tadilatları, fabrika tadilatları, bahçe ve dağ evi restorasyonları olmak üzere tüm yaşam alanları için en iyi olan çalışmaları sizlere sunmaktadır. Siz de kalite, uygun işçilik maliyeti,  anahtar teslim projelerinizi bize gözü kapalı emanet edebilirsiniz. Edremit’te en iyi işinde en uzman kalifiye tadilat ustaları Boya badana ustaları mantolama ustaları iç mimarlar elektrik tesisatı yapan ustalar barisol ve gergi tavan ustaları ve yapı sektöründeki tüm tadilat ustaları bünyemizde çalışmaktadır Siz de bu aileye katılarak mekanlarınızı emin ellere teslim edebilirseniz.

Tüm Bakım, Tadilat, Onarım ve Yapı İşleriniz İçin Bizi Arayabilirsiniz!