Boya ve Badana

Edremit Boya Badana İşleri

BOYA BADANA

Özmen Yapı İnşaat’ın boyacı ekibiyle yıllardır kazandığı ustalık, tecrübe ve güvenle bugün artık kusursuz işlere imamızı atıyoruz. Tamamen dilediğiniz gibi ve size özel mekanlara en elverişli boya badana uygulama taktikleri ile çalışıyoruz. Edremit dahil olmak üzere tüm edremitt körfezi ve yakın il ilçelerde boya, badana, alçı tadilat işlerinde de inşaat ve tadilat sektöründe en başarılı firmalardan bir tanesi olmayı başardık.

Boyacı ustası

Tüm duvar, dış cephe, bahçe, kapalı alanlar ile tavan boya ve badanası ve diğer tadilat işlerinizi, işinin ehli boya ustaları ve alanında yetkin boya badana alçı ustaları ile yapıyoruz. Sahip olduğumız tecrübe ve birikim sayesinde malzeme ve zaman israfı yapmadan en kısa sürede işini teslim eden güçlü ekibimiz boya badana sektörün en önemli uzmanlık detayı olan, mekanların kötü olan duruşunu değiştirmekle kalmıyor, yaşam alanlarınıza güzellik ve zerafet katıyoruz. Boyacı ustası ekimizle, badana işleri yaparak binlerce referansa sahip usta ekibimiz daima en iyi hizmet için çalışıyoruz.

Edremit Boya Ustası

Edremit ‘te boyacı ustası ekibimiz, yetenekli olduğu birikim tecrübe ve öngörülerini iş sahipleri ile paylaşıp, boya ve malzeme seçimi konusunda da danışmanlık hizmeti vermektedir. Tamamen kusursuz neticelerle sonuç veren Özmen Yapı İnşaat, üstlendiği her işin en iyisini ve en doğrusunu yaparak doğru adımla ile çalışmalarına devam etmektedir. ücretsiz keşif için firmamıza haber verdiğinizde aynı gün ücretsiz keşif yapıyoruz.

Tüm Bakım, Tadilat, Onarım ve Yapı İşleriniz İçin Bizi Arayabilirsiniz!