Elektrik Tesisatı

Edremit Elektrik Tesisatı Hizmetleri

Edremit Özmen İnşaat olarak mevcut daire veya tüm mekanlarınızın ya da yeni inşa edilen ve tadilatı yapılan binalarınızın elektrik tesisatını elektrikte uzman kadromuz ile sağlıyor ve hizmetinize sunuyoruz.

Balıkesirin tüm semtlerine ve çevre il ilçeler dahil olmak üzere Edremit’te sunmuş olduğumuz; Elektrik tesisatı ile ilgili hizmetlerimin başında müşteri memnuniyetini sağlamak ve arzularını karşılamak gelmekte. Elektrik arıza ve bakım ve onarımlarınız için en doğru adres olduğumuzu biliyoruz.

Tüm elektrik arıza, bakım, onarım işlemleriniz için Edremit başta olmak üzere tüm il ve ilçelere siz değerli müşterilerimiz için hizmet ediyoruz. 7 gün 24 saat elektrik arıza ve elektrik tesisatı bakımı-kurulumu için bizi arayın.

Elektrik Tesisatı Kurulumu

Uzun zamandır inşaat sektörünün tüm bileşenlerinde faal olarak hizmet eden Edremit Özmen Yapı İnşaat; müşterilerine Bina Elektrik Tesisatı, Plan-Proje Taahhüt işleri, Elektrik Arızaları, Elektrik Panoları, Topraklama Tesisatları, Zayıf Akım Tesisatları, TV Tesisatı, Telefon Tesisatı, Aydınlatma sistemleri Kurulumu, Yangın ihbar sistemleri, Sensörlü sistemler, Görüntülü Konuşma sistemleri, Elektrik malzeme satış ve montaj konularında hizmetler sunuyor. Çalışanlarımız elektrik konusunda uzman ve yaşadığınız arızalarda çözüm için 7/24 sizlerin yanında olmaktadır. Mevcut elektrik tesisatınızda yaşadığınız sıkıntıların çözülmesi ve diğer konulardaki arıza ve istekleriniz için firmamıza dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Projenizi veya Arıza durumunu sonuca kavuşturana kadar durmayacak kadar işinin ehli elektrikçilerimiz siz müşterilerimize daha iyi bir hizmet verebilmek için her geçen gün kendilerini geliştirmektedir.

Sektördeki en gelişmiş inşaat firmalarından biri olan firmamız semtin en iyi inşaat firmaları arasında yerini almıştır. Mahallenizde size yakın bir elektrikçi mi baktınız ? Firmamız hizmetinizde ve size Acil elektrikçi gönderebiliyor ve ekibimiz ile problemlere anında müdahale ediyoruz.

Tüm Bakım, Tadilat, Onarım ve Yapı İşleriniz İçin Bizi Arayabilirsiniz!